Hotel Resort Equitana
Foto: Fb Hotel Resort Equitana

Příjemné prostředí středočeské Březnice je skvělou destinací nejen pro možnost aktivního odpočinu, ale i pro teambuildingové aktivity. Přesvědčit se můžete sami, ubytujete-li se v hotelovém resortu Equitana.


Březnice a okolí

Březnice je malebné městečko ležící na rozhraní Středočeského, Jihočeského a Plzeňského kraje. Díky této poloze se zde mísí vlivy všech tří krajů, což je velmi obohacující. Blízkost Orlické přehrady potěší návštěvníky především v létě, nedaleké Brdy zas milují cyklisté. Ideální je to tu nejen pro turisty, ale i pro ty, kteří vyhledávají krásnou přírodu a klid. Daleko to ale není ani do Plzně, města, které znají milovníci zlatavého moku po celém světě, ale ani do husitskou historií protkaného Tábora.

Spoustu zajímavostí však nabízí samotná Březnice. Za zmínku stojí především krásný zámek, jež vznikl v roce 1531 po úpravě gotického hradu. V prostorech bývalé jezuitské koleje sídlí místní muzeum zaměřující se na historii města. Zajímavá je i replika starého kamenného mostu přes řeku Skalici. Sportovce potěší in-line dráha a řada cyklostezek napojených na Brdy.

Brdy
Brdy. Foto: Svetobeznik.info

Skvělé místo pro firemní akce

Hotel Resort Equitana nabízí kromě klasického ubytování s restaurací i další služby, kterými si pobyt u Březnice můžete zpříjemnit. Ať už jde o wellness, aktivity s koňmi, minigolf, bowling, rybolov ve vlastním revíru či posilovnu, zábavy bude vždycky dost. Je jí dokonce vyhrazeno celých 150 000 m2. I proto je resort velmi oblíbeným místem pro firemní akce s ubytováním. Nechybí zde totiž ani konferenční prostory.


Hledáte-li místo pro firemní teambuilding, v Equitaně vám vyjdou maximálně vstříc. Vaše akce může být zaměřena relaxačně i aktivně. Lze si užívat lázně, ale hrát i paintball nebo pevnost Boyard, učit se suši či jízdu na koni. Vyhledávané jsou také lety balónem nebo výlety lodí na Orlíku. Myšleno je ale i na děti, které můžete vzít sebou.

V areálu je možné ubytovat až 170 osob. Nicméně plánujete-li jednodenní teambuilding, v resortu zvládnou připravit zábavnou akci až pro pětistovku lidí. A to zní skvěle.

Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *