hotel
Foto: Hotel Galileo

Někdy je potřeba najít hotel, který kromě ubytování na úrovni poskytne i něco navíc. To se může v některých případech ukázat jako nemalý problém. Hotelů, které poskytnou potřebné zázemí a mají vhodnou polohu, zase není takové množství. Potřebujete ve firmě uspořádat školení a mělo by to být na Slovensku v Žilině? Potom lze využít služeb místního moderního hotelu, který vás svou nabídkou určitě nezklame.


Možnosti ubytování v hotelu Galileo

Vzhledem ke své poloze, která je blízko centra Žiliny, je hotel snadno dostupný. Je střední velikosti, díky tomu je tady zázemí a zároveň i potřebný klid. Velikost je zkrátka tak akorát, pro možnost příjemně zde strávit čas. Hotel Galileo v Žilině nabídne také vysoký standard ubytovacích a stravovacích služeb. Lze si rovněž zvolit způsob ubytování dle toho, jak vám bude vyhovovat. K dispozici jsou: 

  • Dvoulůžkové pokoje STANDARD (29 pokojů)
  • Dvoulůžkové pokoje LUX (6 pokojů)
  • Apartmány (6 apartmánů)
  • Rodinné apartmány FAMILY (2 apartmány)

Ubytování tedy uspokojí různě náročné klienty, komfortně se zde ubytují jednotlivci i skupiny či rodiny. Zdarma je v hotelu rychlá Wi-Fi a k odpočinku a relaxaci můžete využít finskou saunu. Hotelová restaurace má kapacitu 35 míst. U hotelu se také nachází bezplatné monitorované parkoviště.

Konference, školení i oslavy

V úvodu jsme zmínili, že hotel má zázemí pro pořádání různých akcí. Proto si zde lze půjčit audiovizuální konferenční techniku a můžete také využít asistenci při organizaci konferencí. Velká zasedací místnost má kapacitu až 50 osob, menší salónky pak do 12 osob. K dispozici je dataprojektor i flipchartová tabule. Potřebujete-li tedy levné ubytování v Žilině s možností se tady sejít třeba při pracovních schůzkách, určitě zdejší zázemí uvítáte. Kromě pracovních záležitostí vám zde pomohou uspořádat rovněž oslavy a svatby.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts