Hotel Bohemia

S přicházejícím jarem se příroda probouzí k životu, někdy ale lidský organismus jako by zamrzl někde uprostřed zimy a ne a ne se nastartovat. Zkuste se na chvilku zastavit a odpočívat. I vy potřebujete po několika měsících nevlídného počasí nabrat síly. Že to doma nebo v práci moc dobře nejde, je pochopitelné. Možná si říkáte, že je jaro ten správný čas na chvíli zmizet od starostí všedního života a někam si vyrazit. A máte pravdu. Máme pro vás tip na příjemný wellness pobyt v malebných Františkových Lázních, kde budete moci hodit starosti za hlavu a jen a jen relaxovat.


Pobytový wellness balíček v příjemném hotelu

Františkovy Lázně jsou jedním z bodů západočeského lázeňského trojúhelníku. Od roku 2021 jsou dokonce zapsány na Seznamu světového dědictví UNESCO. Toto malebné městečko nedaleko Chebu se pyšní hezkou lázeňskou architekturou a léčebnými prameny, které pomáhají pacientům s problémy pohybového ústrojí, srdce či ženám řešícím neplodnost. V posledních letech se ale lázně stávají také místem, kam vyrážejí lidé za odpočinkem.

Jedním z takových cílů je hotel Bohemia, který na letošní jaro pro hosty připravil pobytové balíčky zaměřené na jarní relax. Součástí aktuální nabídky, která je platná až do konce května, je šestidenní pobyt s polopenzí, během kterého můžete navštívit solnou jeskyni, saunu, užijete si bylinkový zábal, aromaterapii, oxygenoterapii, peeling nohou, reflexní masáž plosek nohou, zábal nohou s rozmarýnem, meruňkový peeling obličeje, masáž obličeje s mandlovým olejem, hydratační masku a parafínový zábal rukou. Na úvod pobytu vás čeká welcome drink.

Hotel ale také nabízí víkendové pobyty a další balíčky. Hledáte-li ubytování Františkovy Lázně, stačí si jen vybrat ze široké nabídky na www.hotelbohemia.cz. Hotel Bohemia má vlastní kuchyni zaměřenou na českou i zahraniční gastronomii, součástí areálu je sauna a wellness studio Matahari, kde na vás čekají zmiňované masáže, koupele a další procedury.

Relaxujte, ale myslete i na pohyb a zdravou stravu

V boji s jarní únavou je odpočinek velmi důležitý, tak neváhejte a rezervuje si svůj pobyt co nejdříve. Kombinujte ho s pohybem, pravidelným pitným režimem, zdravou stravou a dostatkem spánku. Pak přivítáte jaro plni síly a pohody.

Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *