Derby club
Derby club. Foto: Chuchle Arena Praha

Pražská městská čtvrť Velká Chuchle je už více jak sto let neodmyslitelně spjata s dostihy. Návštěva Chuchle Areny Praha ale nemusí být spojena jen se závody. Areál totiž představuje originální místo, kde lze v hlavním městě uspořádat firemní akci nebo jinou společenskou událost. Stejně tak nabízí pronájem školící místnosti a hotelové služby.


Eventy v dostihovém prostředí

Míst, kde lze uspořádat eventy v Praze, konference, školení nebo teambuildingy, je opravdu mnoho. Žádné však nenabídne tak neopakovatelné prostředí jako Chuchle Arena. Přítomnost dostihového závodiště a koní vytváří exkluzivní dojem. Můžete sem zajít třeba jen na oběd nebo na kávu, aréna je otevřena i v době, kdy se nekonají dostihy. Pokud ale plánujete větší akci, máte na výběr venkovní i vnitřní prostory areálu s kapacitou pro menší, ale i velké množství hostů.

Perfektní akci můžete uspořádat v salonku nebo Derby clubu. Oba prostory nabízí odpovídající zázemí s barem, šatnou, toaletou i prostornou terasou s výhledem na závodiště. Luxusnější variantou je President Suite nebo hotelové lobby. Na větší akce můžete využít jednu ze sázkových hal. Pro události pod širým nebem nabízí Chuchle Arena Praha velkokapacitní strečové stany, kolbiště, jezdeckou halu a nebo travnaté plochy areálu.

Venkovní stan
Venkovní stan. Foto: Chuchle Arena Praha

Konference na vysoké úrovni

Ani konferenční prostory v Praze nemusíte nijak složitě hledat. Chuchle Arena nabízí precizní prostory pro školení, konference či semináře. Můžete využít dvou vnitřních salonků s projektorem, plátnem, wi-fi připojením a prostornou terasou s neopakovatelným výhledem na závodiště. Ani akce venku není problém. Pod strečovými stany vám personál arény nachystá odpovídající vybavení pro vaši akci, stejně tak jako skvělé jídlo a pití. A pokud bude třeba hosty ubytovat, hotel se nachází přímo v aréně.


Dostihové závodiště disponuje prostorným parkovištěm a zároveň je dobře dostupné i veřejnou dopravou. V čase volna tak mohou účastníci konference navštívit památky hlavního města.

Buďte originální

V prostorách Chuchle Arény můžete uspořádat v podstatě jakýkoliv typ eventu. Může to být i raut, teambuilding, případně také výstava. Hledáte-li originální místo pro firemní akce v Praze nebo třeba neformální rodinnou oslavu, pak jste jej právě našli.

Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *