srdce
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Svátek zamilovaných je ideální příležitostí, jak svoji polovičku překvapit. Ale čím? Inspirujte se s námi.


Darujte svou přítomnost

Máte-li pocit, že plyšové hračky jsou vhodné nejvýše pro čerstvě zamilované náctileté a chcete-li se vyhnout nepraktickým předmětům, které budou doma za pár týdnů plnit pouze funkci lapače prachu, jděte na to jinak a oprostěte se na pár okamžiků od myšlenky, že k významným příležitostem je nutné se navzájem zahlcovat věcmi.

Ani ten, kdo obvykle nic nechce, nepotřebuje a vy máte pocit, že už má vlastně naprosto všechno, nepohrdne zážitkem. Ten mu totiž zůstane navěky. Právě svátek zamilovaných je tak ideální příležitostí, jak si dopřát prožitek v podobě zaslouženého odpočinku a společně strávených chvil.

Wellness pobyt je ideálním způsobem, jak si důkladně odpočinout, strávit spolu klidné romantické chvíle a v zimě také utéct sychravému počasí a stresu. Proto jsou tyto dovolené stále vyhledávanější. Na wellness jezdí všechny věkové skupiny – mladí novomanželé, páry středního věku, ale do kurzu se dostává i wellness pobyt pro seniory.


Jak si vybrat vhodný wellness pobyt

Celý wellness může mít různé podoby. Samotný termín zastřešuje všechny procedury, které působí na váš dobrý pocit.

Lázeňský pobyt má primárně ozdravné účinky, typicky zahrnuje různé druhy masáží nebo hydroterapii. Nejezdí sem výhradně závažně nemocní pacienti, například „obyčejnou“ bolestí zad trpí mnoho lidí. Proto mívají lázně i svůj seznam indikací. Nabídka procedur je zpravidla širší, proto sem mnoho lidí míří i za ozdravnými pobyty spíše preventivního charakteru.

Víkendový pobyt ve wellness mohou naplnit odpočinek ve vířivkách či v bazénu, pobyt v sauně nebo parní lázni a řada dalších atrakcí, které působí blahodárně na tělo i na psychiku. Dopřát si ho může čistě pro pocit relaxace téměř každý.

Pochopitelně by pobyt svou náplní vždy měl v páru vyhovovat oběma zúčastněným. Wellness může navíc mít svá úskalí – nenadálá změna režimu, odlišný jídelníček nebo masáže, které vám tak úplně „nesednou“. Typicky doporučují fyzioterapeuté mít se na pozoru například před masáží thajskou.

Ideální variantu přímo pro vás najdete na vyhledávači ubytování na webu www.hotel.cz, kde si ze široké nabídky zcela jistě vyberete ideální wellness pobyt pro zamilované.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts