laptop na pláži
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Spojit zábavu a výdělek nebylo v žádné době tak snadné, jako je tomu v současném digitálním věku. Pracovat se dá v podstatě odkudkoliv, kde se lze připojit k internetu, a tak stále více lidí vyráží za svými sny do světa.


Za prací odkudkoliv stojí velká dřina

Hranice mezi prací a zábavou se hroutí jako domečky z karet. Svět je stále menší a dříve neskutečné vzdálenosti dnes překonáte během jednoho dne s notebookem v batohu. Zvláště pokud vynikáte v IT nebo se orientujete ve světě copywritingu či online marketingu, nemusíte vůbec řešit problém, odkud pracovat. Vaší kanceláří může být klidně kavárna na druhém konci světa či pláž.

Jak už ale tomu ve světě chodí, každá vysněná idylka má svá úskalí. Předně musíte být ve svém oboru natolik dobří, abyste si získali a udrželi klienty, díky kterým budete moci svobodně pracovat. Pokud jste úplně na samém počátku, pak je největším problémem získání prvních zákazníků a referencí, díky kterým můžete nalákat další zájemce o vaše služby. Je to dřina a základní otázka zní: Kde začít?

Mikrojoby jsou ideální příležitostí pro online výdělek

Cestu, jak nastartovat svůj online byznys, přestavují takzvané mikroslužby. V podstatě jde o online prostor nabídek a poptávek, kde díky provozovateli takového portálu získáte možnost představit své služby a vydělávat. Začít můžete prakticky ihned na Mikrojoby.cz.


Tento portál si za zprostředkování obchodu bere nižší provize než konkurence. Pro prodejce to znamená vyšší zisk a kupující ocení nižší náklady za obchod. Zároveň můžete vydělávat prostřednictvím affil programu, který je postaven na propagaci služby, a pokud přišlo doporučení právě od vás, je 10 % z  nakoupeného mikrojobu vašich.

Umíte grafiku, psát nebo dělat weby a nevěděli jste, kde začít? A nebo hledáte jen přivýdělek? Pak jsou právě mikrojoby cestou, kterou byste se měli ubírat. Zároveň není vyloučeno, že součástí této cesty bude nákup letenky do vaší vysněné destinace.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts