kotníkové boty

Dostanete hádanku. Výška ukotvená nad kotníky, ale ponožky to nejsou. Tkanice protkané ze strany na stranu, ale korzet to není. A napotřetí –⁠ pohodlí tak velké, že to nebudete chtít opustit, ale postel to není, milí čtenáři. Co je to? Jsou to kotníkové tenisky! Pohodlí postele vám možná nenahradí, ale rozhodně se v nich budete cítit komfortně.


Kotníkové botasky se vám budou hodit víceméně po celý rok. Do zimních závějí nebo na plesy je nechte raději doma, ale jinak mají poměrně všestranné využití. Můžete v nich vyrazit do města, na party a v té správné kombinaci třeba i do práce, pokud to firemní dress code dovolí. Pojďme se tedy podívat, k čemu sladit takové kotníkové tenisky.

Dámy + kotníkové botasky = velká šílená láska

Ženy nosí kotníkové tenisky s velkou oblibou. Lze je totiž kombinovat jak se sportovním, tak ležérním stylem. Zkuste ke svým oblíbeným boho šatům nazout dámské kotníkové tenisky a vytvoříte nadčasový outfit. Pro trochu větší dávku smyslnosti a vyšší rozhled můžete vyzkoušet kotníkové tenisky na klínku, které se zaručí o to, že bude vaše silueta opticky protáhlejší. Tyhle dámské kotníkové boty si také velmi dobře rozumí s úzkými džínami nebo kraťasy.

kotníkové boty


Módní barevný semafor

Co se týče barevných kombinací, bílé kotníkové tenisky jsou základ. Hodí se jak k výraznějším či vzorovaným šatům, tak i k těm umírněným jednobarevným. Mají totiž efekt jemný outfit rozzářit a výrazný naopak trochu zjemnit. Do chladnějšího počasí můžete místo tenisek obout i kotníkové boty. Barevných variant naleznete celou řadu. Červené kotníkové boty jsou trochu výraznějším kouskem, ale výborně si rozumí třeba s černými mini či midi šaty a červenou bundičkou do pasu.

Pánové zase často vyhledávají kotníkové boty hnědé barvy, které mohou sladit s šedými, tmavě modrými či béžovými kalhotami. Černé kotníkové boty si zase rozumí s černými, šedými, modrými nebo tmavě zelenými odstíny svršků.

Nejen kotníkové tenisky najdete na Rieker-eshop.cz. Bohatá nabídka vám zajisté pomůže vyřešit nejednu hádanku ohledně toho, kterou obuv si vzít jak na každodenní, tak i výjimečné situace.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *