studentky
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

V minulosti platilo, že mladí tovaryši odcházeli do světa na vandr a domů se po určitém čase vraceli s celou řadou nabytých zkušeností. Je škoda, že v dnešní době, kdy jsou možnosti úplně jiné, se mnoho mladých lidí drží doma a cesty do zahraničí se obává. Kvalitní znalost cizího jazyka je přitom jedním z nejdůležitějších předpokladů pro kariérní růst v dospělosti.


Talentovaní studenti se nákladů nemusí obávat

Angličtina bývá označována jako latina moderní doby, když se s ní lze domluvit takřka všude. Čeští studenti by proto měli pečlivě zvážit studium na střední škole v USA, které dnes vůbec není nereálné získat. Bojíte se, že na studium v USA nemáte dostatek finančních prostředků? Pokud jste talentovaní, je možné získat plnohodnotné stipendium přes CCI a v úvahu připadá i možnost studia v dalších zemích.

Studium v USA s sebou nese celou řadu předností

Jaká pozitiva plynou ze studia na střední škole v USA? Na prvním místě je samozřejmě nutné zmínit zdokonalení v angličtině a poznání americké kultury i života. Pokud se člověk rozhodne v USA studovat na univerzitě, bude mít bezesporu větší naději než v případě, když by se sem vydal až po střední škole. Daleko od domova se studenti jistě naučí samostatnosti a do budoucího života jim zůstane celá řada nových přátel a známých, které díky studiu získají.

Kvalitní ubytování je důležitým předpokladem úspěšného studia

Ubytování je zajištěno v hostitelských rodinách, jež procházejí přísným výběrem. Tyto hostitelské rodiny nedostávají za ubytování studentů odměny a všechny výdaje spojené s ubytováním a péčí o studenty si hradí samy. Studenti musí při odletu do USA splňovat podmínku, že jejich věk bude mezi 15-18,5 roky. S kladnými zkušenostmi celé řady z nich a s aktuálními blogy studentů z USA je možné se seznámit na stránce o studiu v USA CCI.

Nebojte se nových výzev a učiňte jeden z prvních rázných kroků k úspěšnému životu a rozšíření obzorů!Přidat na Seznam.cz
Similar Posts