wellness
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Wellness pobyty jsou hitem už mnoho let a jejich popularita rozhodně neklesá. Kdo by si ostatně nechal ujít možnost příjemně se zrelaxovat v pěkném prostředí nějakého horského penzionu? To jsou chvíle, kdy zapomenete na vše, vychutnáváte si každou vteřinu a necháváte čas plynout. A pokud na to jste ve dvou, jsou to chvíle o to příjemněji strávené. Už se balíte?


Uklidňující krása velehor

Nejprve je ale potřeba najít vhodné místo. Populární jsou wellness na horách, tak se nebudeme držet při zemi a zamíříme do oblak. Přesněji řečeno do vyšších nadmořských výšek slovenských velehor. Akční wellness pobyty Tatry nabízejí již velmi dlouho. Najdete zde řadu hotelů, které se na tyto služby zaměřují. Jak menší útulnější penziony, tak velké hotely. A kde jinde si užít relaxace než u scenérie krásné horské tatranské přírody? Často přitom nemusíte být ubytováni přímo v daném hotelu, ale mnohé komplexy za poplatek zpřístupní wellness zázemí také neubytovaným klientům. Jdete náhodou kolem? Užijte si oblíbených možností relaxace: 

  • Vířivka
  • Bazén
  • Sauna
  • Masáž

Ať už se rozhodnete pro cokoli, tak wellness pobyt vám doslova vlije novou krev do žil. Řada pobytů má přitom samozřejmě některé wellness procedury již v ceně. Určitě se v tomto směru vyplatí sledovat také různé akce a slevové portály, kde seženete pobyty za velmi zajímavé ceny.

Vysoké Tatry
Vysoké Tatry. Foto: Pixabay

Ve dvou se to lépe táhne

Pokud vyrazíte do Tater jako pár, je to nejlepší předpoklad pro to, jak si užít zdejší přírodu a sdílet společné zážitky. Můžete si zde naplánovat nezapomenutelný wellness pobyt ve dvou, na který budete vzpomínat ještě opravdu dlouho. Již tradičně jsou oblíbené wellness víkendy, ale pokud chcete vyrazit v době, kdy je málo lidí a budete mít větší klid a soukromí, tak určitěPřidat na Seznam.cz
Similar Posts