Trogir
Trogir. Foto: Pixabay

Zakoupení letní dovolené na podzim je stále populárnější. Formu nákupu takzvaným first minute způsobem volí stále více zákazníků. Má to totiž své nesporné výhody. Ušetříte peníze, čas a zároveň máte jistotu, že vaše vysněná lokalita nebude obsazena. Toto se týká zejména stále žádanějších letních pobytů v Chorvatsku.


Nákup first minute a finance

Oproti období, kdy je letní dovolená v Chorvatsku nakupována nejčastěji, tj. někdy mezi lednem a dubnem, ušetříte nákupem first minute až 20 %. Pokud jste čtyřčlenná rodina, pak jde o velkou úsporu. Ušetříte náklady téměř na jednu celou osobu.

Časová úspora včasným nákupem dovolené

Kdo by na podzim řešil léto. Tohle si říká většina z nás. Buďte ale chytří a vyřešte dovolenou již teď. Můžete ji také použít jako skvělé vánoční překvapení a zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. Čas jsou peníze a v tomto případě to platí dvojnásob. Dovolenkový poukaz do Chorvatska pod stromečkem je jako sen, který se v létě promění ve skutečnost.

Další časovou jistotu máte v práci, protože vás s takto brzkým termínem letního volna jen těžko někdo předstihne.


Jistota vámi vybraného místa

Další podstatnou věcí včasné rezervace dovolené je jistota vašeho oblíbeného nebo vysněného místa. Na podzim ještě nejsou hotely, penziony, apartmány ani kempy obsazeny, a tak si můžete v klidu vybírat ze široké nabídky. Dovolená Chorvatsko je žádanou lokalitou nejen pro Čechy, ale vyhledávají ji také turisté zejména ze západní Evropy. V létě všechna tamní ubytovací zařízení doslova praskají ve švech.

S last minute sice také ušetříte peníze za nákup, ale už si zdaleka nemůžete vybírat z tak široké nabídky chorvatských lokalit. Nejvíce žádané lokality na Makarské riviéře nebo na Istrii jsou zkrátka vyprodané a vy si pak musíte vystačit s tím, co je. Někomu to samozřejmě stačí a rozhodně to neznamená, že jeho pobyt bude špatný, ale jistota skvělého ověřeného místa je zkrátka k nezaplacení.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts