tapeta

Cestování je nekonečný zdroj inspirace. Byť můžete cestování věnovat mnoho času, domov je jen jeden. Pokud jste cestovatelé, kteří milují objevování nových zemí a kultur, může být umístění tapet do vašeho interiéru perfektním způsobem, jak přenést do vašeho domova ducha exotiky a dobrodružství.


Doma jako v džungli

Patříte mezi objevovatele exotických zemí? Především příroda, voda a zvířata jsou vaší vášní? V tom případě je pro vás tapeta džungle ta pravá. Tato tapeta je jako okno do exotického světa. Při pohledu na ni, máte pocit, že se ocitáte uprostřed husté zelené vegetace a slyšíte zvuky vodopádů a zpívajících ptáků. Každý detail na této tapetě je propracovaný a vypadá přirozeně, takže máte pocit, že vás dokáže přenést do tohoto krásného světa divočiny.

tapeta

Jestli je na vás tato tapeta příliš temná nebo zelená, zkuste tapetu s růžovými květinami. Exotické květy zelenou barvu rozbijí a dodají interiéru veselejší nádech.


tapeta

Až na vrcholky hor

Nechte se vtáhnout do překrásného horského světa, kde se vysoké štíty dotýkají nebe. Tapeta s nádhernými vrcholky hor má hluboké stíny, které vytváří velmi realistický dojem, jako kdybyste stáli přímo uprostřed. Zdá se, že můžete dokonce slyšet zvuky horského větru. Je vhodná pro milovníky hor, horské turistiky, pro adrenalinové nadšence a nebo pro milovníky pohody, jelikož tapeta působí klidným dojmem a dokáže interiér zútulnit.

tapeta

K lesu hleď

Láska k přírodě, poznávání lesů, klid a pohoda. Jestli vám chybí krásné husté lesy, které jste navštívili a nebo relaxace a klid na duši, kterou vám les dodává, pomozte si lesní tapetou.

Les na tapetě je jako brána do přírody. Když se na ni podíváte, máte pocit, že jste se ocitli uprostřed tajuplného lesa, kde se vánek dotýká stromů a ptáci zpívají své písně. Při každém pohledu na ni se budete cítit, jako byste procházeli lesem a užívali si jeho vůně a klidné atmosféry.

tapeta

Jestliže máte raději tajuplnou atmosféru, vlhko a temno, bude pro vás tapeta les v mlze lepší volbou.

tapeta

Mezi budovami

To jsou samé hory, příroda a podobně. Co když ale patříte mezi typ lidí, kteří spíše rádi objevují centra měst a památky? Mějte proto oblíbená města a ty, která si přejete navštívit stále na očích. Kochejte se každý den pohledem na noční New York s Brooklynským mostem.

tapeta

Můžete se také dívat na vrcholky budov Parku Güell v Barceloně.

tapeta

Pokud ale nechcete nic konkrétního, vaše zdi může zdobit neutrální tapeta s městem.

tapeta

Odpočinek na pláži

Jste milovníci léta a tepla? Rádi jezdíte na odpočinkovou dovolenou k vodě, objevujete teplé krajiny nebo jen prostě zbožňujete slunce, vodu a třeba i vodní sporty? A co kdybyste takové teplo mohli mít doma každý den. To dokáže zařídit tapeta pláž mezi palmami. Přinese do vašeho domova dokonalý pocit tropického útočiště. Podívejte se na ten nádherný písek, na vysoké palmy s dlouhými zelenými listy. Na vlny pomalu valící se na pobřeží, vytvářející jemnou bílou pěnu, jak lákají ke smočení nebo naskočení na surfařské prkno. Ať už tapetu umístíte do koupelny nebo jiné místnosti, dodá vám pocit klidu a relaxace.

tapeta

Pro všechny cestovatele

Nerozlišujete místa kam cestujete? Užíváte si samotné cestování a rádi si zaznamenáte navštívená místa? Pořiďte si tapetu s mapou světa. Mít po ruce celý svět je pro cestovatele prostě geniální. Kupte si k ní špendlíky nebo malé samolepky a zaznamenávejte si navštívené země. Budete tak mít na očích nejen vzpomínky, ale i inspiraci pro další cesty.

tapeta

Zdroj: https://www.biano.cz/produkty/tapetyPřidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *