slečna na pláži

Jste dlouhodobou dietářkou a máte obavy, že během letní dovolené u moře s all inclusive službou přiberete pár kil? Čtyřiadvacet hodin neomezeného přístupu ke sladkým nápojům a jídlům, děsí rozhodně každého poctivého dietáře. Nemusíte hned propadat panice, existuje pár způsobů, jak se této zkoušky vůle nebát, a dovolenou si i přesto naplno užít. 


Nezahoďte všechnu tu dřinu, kterou jste podstoupili

Při pohledu na to všechno jídlo, sladkosti a nápoje, si představte, jak jste na své postavě tvrdě dřeli, a v jídle se omezovali. Zatímco si vaše rodina, příbuzní či kamarádi přes léto dopřávali, vy jste dodrželi svoje předsevzetí. Nezahoďte všechnu tu dřinu a námahu, za jednu letní dovolenou u moře. 

Hned ze startu dovolené je důležité si stanovit základní pravidla. Především nezapomínejte dodržovat přísun zeleniny, bílkovin, zdravých tuků, pohybu a pitného režimu. Co se týče sladkého, malý dezert vám 5 kg na váze rozhodně nepřidá. 

Pravidla by měla zahrnovat:

  •   pravidelný pitný režim alespoň 3 l vody, může být voda s citronem,
  • jídlo v pravidelném časovém harmonogramu, pokud víte, že byste toto nedodrželi, nebo víte, že je pro vás volba gramáže jídla těžší činnosti, pak zkuste krabičkovou dietu, 
  •   večer během párty si dejte pouze lehký vinný střik,
  •   nahraďte sladkosti proteinovými tyčinkami,
  •   dopřejte si denně pohyb, ať už se jedná o plavání či běh. 

Krabičkovou dietu s sebou na dovolenou

S krabičkovou dietou se na dovolené opravdu omezovat nebudete muset. Krabičkové diety jsou vhodné pro všechny ty, kteří nejsou schopni sami zdravě vařit či se stravovat, nebo si jídlo připravit. Jakou krabičkovou dietu vybrat, si můžete zjistit podle recenzí zákazníků na různé společnosti a jejich produkty. 


Podle čeho poznat dobrou keto dietu?

Vysněná postava, skvělá forma, a především pružné tělo, to vše budete mít s keto dietou. Zapotřebí je, se jen pořádně a pravidelně hýbat, mít dostatek tekutin a dodržovat zdravou stravu pomocí ketodiet. Ve výběru vám mohou pomoci recenze od zákazníků, kteří ketodiet vyzkoušeli a následně se o to podělili. Srovnání těch nejlepších keto diet do přehledného průvodce pro vás vytvořil blog 4health.cz.

KetoMix na prvním místě

KetoMix dieta se umístila v žebříčku nejlepších keto diet mezi prvními. KetoMix dieta je postavena na téměř nulovém příjmu sacharidů, a naopak zvýšeném příjmu proteinů. KetoMix svým zákazníkům nabízí několik balíčků na míru, které obsahují počet jídel, podle konkrétních počtu dní. V jejich nabídce můžete najít opravdu velký a pestrý výběr jídel, od slaných pochutin až po ty sladké. Jejich nabídka sladkého nabízí dokonce i palačinky, kaše nebo pudinky. A jak se na dietu KetoMix dívá jeden ze zákazníků? Na to se můžete podívat zde, na recenzi KetoMix diety.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *