Cestovatelský batoh

Jestli-že rádi cestujete, bude dobré, když si k tomuto účelu pořídíte i kvalitní cestovní vybavení. Mezi to pak můžeme zařadit i kvalitní pánský batoh. Ten by měl splňovat několik základních parametrů. Na následujících řádcích vám tak dáme užitečné rady a tipy na to, jak takový batoh vybrat. Také si povíme, s čím jej můžete sladit, aby byl váš cestovní outfit doveden k dokonalosti. Čtěte a inspirujete se s námi!


Podle čeho bychom měli vybírat pánský batoh na cestování?

Při výběru pánského batohu bychom se měli zaměřit hned na několik důležitých parametrů. Nejdříve si musíme uvědomit, na kolik dní se chystáme vyrazit na cesty. Podle toho pak bude potřeba zvolit vhodnou velikost batohu. Na cestování je pak dobré i to, mají-li batohy pánské, ale i dámské nebo dětské tzv. popruhy. Ty mohou být prsní, ale také bederní. Jejich úkolem je především rovnoměrné rozložení váhy batohu. Díky tomu pak nedochází k přetěžování pohybového aparátu. Dále je pak vhodné, mají-li cestovní batohy boční kapsy. Ty využijeme např. na tekutiny, které je dobré mít vždy po ruce. Dále je vítané, když má batoh uvnitř alespoň 2 rozdělené kapsy. Jedna se vždy hodí na doklady, do druhé pak můžete dát náhradní oblečení nebo potraviny. Cestovatelské batohy pro muže pak mohou mít nejrůznější design. Najdeme stylové vícebarevné, ale i minimalistické kousky s logy a potisky. V kurzu budou zejména přírodní a pastelové barvy pánských batohů. Určitě si tak mezi nimi vyberete ten pravý i vy!

S čím bude dobré sladit náš cestovatelský pánský batoh?

Myslete na to, že i batoh na cestování je považován za módní doplněk. Stylové doplňky by k sobě měly barevně ladit. A nejen to! Měly by totiž mít i stejnou strukturu a v ideálním případě by pak měly být vyrobené i ze stejného materiálu. Díky těmto pár pravidlům vyšperkujete svůj cestovatelský outfit k dokonalosti. Cestovatelský batoh se vzory a motivy se bude hodit k decentnímu jednobarevnému oblečení. Minimalisticky laděný batoh pak snadno doplníte oděvy se vzory a motivy. Díky tomu nebude váš outfit působit chaoticky. Na cestování pak můžete vybírat volnočasové i sportovní a funkční oblečení. Je tedy na vás, jakému stylu dáváte přednost. K sportovnímu batohu můžete zvolit legíny či tepláky a doplnit jej pánskou mikinou. Pánská mikina pak přijde přímo do kontaktu s popruhy batohu. Měla by být tak vyrobená z kvalitních materiálů a také by měla být oděruodolná a větruvzdorná. Chystáte-li se cestovat spíše po světových metropolích, můžete místo sportovních kalhot obléci pohodlné džíny a doplnit je stylovou denimovou či koženou bundou. K sportovnímu i volnočasovému outfitu se pak budou hodit i mladistvé sneakersy. Ty můžete volit v kotníčkové, ale i v nízké podobě. Výběr záleží jen na vás a na vašem jedinečném vkusu.

Cestovatelský batoh

Jaké barvy, vzory a motivy budou našemu batohu v letošní sezóně slušet?

Chceme-li vytvořit originální cestovatelský outfit, měli bychom myslet i na barevné provedení našeho batohu. Pro milovníky klasiky jsou tu černé a bílé pánské batohy, které hravě sladíte s jakkoli barevným oblečením. Máte-li však rádi pestrobarevné kousky, nemusíte se bát ani pastelových a přírodních barev. Pro milovníky extravagance jsou k dispozici pánské batohy s nejrůznějšími motivy a vzory. V letošní sezóně pofrčí především ty zvířecí a květinové. Těm dávají přednost pánové, kteří mají opravdu odvahu a chtějí být vidět.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *