Piešťany
Zdroj obrázku: Lubos K / Shutterstock.com

Chystáte se pořádat kongres, ale stále nemáte vybrané místo, kde jej uskutečnit? Záleží na vašich požadavcích a představách, ale pokud chcete zaujmout, může být dobrou volbou kongres v hotelu Piešťany. Proč právě zde? Kongresové místo by mělo nabízet nejen dostatečné prostory, ale především také komfortní ubytování, skvělý catering a v ideálním případě i možnost zábavy nebo odpočinku. Tento hotel je ideálním místem na pořádání kongresů, konferencí, zasedání, ale i různých společenských akcí, plesů a svateb. Než si nějaké místo napevno zarezervujete, ujistěte se, že na jednom místě nabízí všechny služby, které požadujete. Zbytečně byste si práci komplikovali zařizováním nějakých dalších věcí externě.


Nádherné lázeňské město

Pořádat kongres v Piešťanech má i tu výhodu, že máte možnost seznámit se s nádherným lázeňským městem, které má dlouhou tradici a skutečně nabízí nejen relax, ale také kulturu a historii. Ve volném čase můžete využít možnost procházek po lázeňské kolonádě, vydat se také můžete na menší výlety do okolí. V létě se zde také pořádají různé festivaly – zejména Grape a Topfest. Večer si můžete užít program v Kursalonu – Kúpeľná dvorana v centru města, kde se odehrává mnoho zajímavých kulturně-společenských akcí.

Na konferenci i na dovolenou

Můžete svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům doporučit, aby se do Piešťan vrátili i na rodinnou dovolenou. Komfortní wellness pobyty Piešťany jsou skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje načerpat po náročném pracovním období a hledá místo, kde se setkává odpočinek, dokonalý servis a krásné prostředí.

Na sezónu si nezapomeňte místo v hotelu a procedury včas rezervovat, protože během hlavního dovolenkového období bývají ty nejlepší hotely často velmi rychle zamluvené. Přesto se nemusíte bát, že by nápor turistů městečko nezvládlo. Pieštany jsou připravené co se týče prostorů, množství restaurací, kaváren i venkovních aktivit. Lidé se zde snadno rozprostřou.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *