Mapy.cz apríl
Zdroj: Mapy.cz

Ve čtvrtek 1. dubna se uživatelé oblíbeného portálu Mapy.cz dostanou na web pouze po absolvování testu covid rezistence. Portál omezil funkce v důsledku šířící se mutace koronaviru označované jako SARS-ApR-1L.


Na portálu tak nelze navštěvovat zahraničí, zakázáno je cestovat prstem po mapě na větší vzdálenost než 1 kilometr od bydliště, po 21. hodině můžete v mapách brouzdat pouze se svým psem a plánovat trasy lze jen s čestným prohlášením.

Plné funkce nabízí Mapy.cz až po řádném testu covid rezistence. „Prosím vložte vzorek ústního a nosního sekretu na tuto detekční plochu. Vzorek bude vyhodnocen do 15 s po stisknutí tlačítka.“ Stojí na obrazovce po spuštění testu.

My jsme testem prošli, aniž bychom cokoliv vkládali. Zřejmě ještě budou muset na systému zapracovat, aby test odhalil i takové pokusy o přelstění. Autoři uvádí odchylku měření asi 17,53 %, takže je zjevné, že je co vylepšovat.


A nakonec nezapomeňte, že je dnes 1. dubna a buďte zodpovědní.

Galerie:Přidat na Seznam.cz
About Admin

Tvorbě online obsahu se věnuje už od roku 2005. Rád píše o dění ve světě či o zajímavých místech. Jeho články najdete v několika dalších magazínech, které provozuje.

Similar Posts

Komentáře (6):

 1. Tohle může být veselé, vtipné a úsměvné leda pro někoho, kdo se v týhle pakárně vyžívá…

 2. Debilové….

  Jak toto může brát někdo potom jako vtip, když víme, že tato bolševická vláda je tohoto klidně schopná.
  Ok, když si to člověk pročte, tak trošku pochopí, ale veškerá „opatření“, co tato vláda vydala za celou dobu, tak jsou také jak z blbého vtipu. Jenže ti šmejdi na nich trvají a ti „pomáhat a chránit“ jim v tom skutečně pomáhají (ale rozhodně nechrání nás).

  Myslím, že teď je doba, kdy skutečně moc lidí na tak blbé vtipy nemá náladu…

 3. no hodně velká trapárna

  1. Máte pravdu, to není vtip pro lidi z vytříbeným vkusem, kteří se jen tak něčemu nezasmějí. My ostatní ale máme hned veselejší den.

   1. Naprosto souhlasím a výše se projevyvším Covid fňukalům nemohu jinak než vzkázat : Pěkně prosím dívejte se raději do záchodové mísy a neotravujte víc než vláda ČR ! Děkuji.

 4. Konečně něco úsměvného, v téhle době 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *