fotokniha
Zdroj foto: Andrey_Popov / Shutterstock.com

Cestujete rádi? Děláte si na každé vaší cestě, výletě nebo dovolené stovky fotografií? Pokud je vaše odpověď ano, pak si pravděpodobně nepřejete, aby upadly v zapomnění a rádi byste si je někdy v pohodlí domova připomněli. Samozřejmě by to mělo dát co nejméně práce, a hlavně aby to bylo přehledné. Jedním takovým řešením je převedení digitálních fotografií na fyzické fotky. Což naštěstí v dnešní době není nic složitého. Vyzkoušejte si zhotovit oblíbené fotoknihy nebo fotokalendáře!


Uložte si vaše vzpomínky z dovolené na to nejlepší místo

Nejlepším způsobem, jak vaše fotografie z cestování uložit pro budoucí prohlížení není jejich zálohování na server nebo cloud, jak by se mohlo zdát. Sami dobře víte, že když takto uložíte tisíce fotek někam na internet, málokdy se k nim vrátíte. Daleko lepší volbou se jeví fotoknihy. Takto si můžete vzpomínky krásně roztřídit podle destinace nebo času a budete je mít vždy po ruce v pevné formě. Volba vazby (např. kroužková nebo pevná) i formátu (fotoknihy A4, A5) je ve vašich rukou.

Navíc při vytváření online fotoknihy se vrátíte ve vzpomínkách právě na ta místa, která máte rádi, jelikož budete muset vytřídit hromady fotografií a vybrat pouze ty nejlepší. Ty následně získají místo ve vaší nové fotoknize a vy budete mít ten nejlepší přehled. Najdete tak vždy to, co potřebujete, a to na jednom místě. Vzpomínání nebylo nikdy jednodušší. Za několik desítek minut, které tuto knihu budete vytvářet, dostanete album, které vám zůstane klidně celý život!

Připomínejte si zážitky po celý rok díky vlastnímu kalendáři

Fotoknihy ovšem nejsou jediný způsob, jak digitálním fotografiím vdechnout druhý dech. Fyzických forem, na které je můžete převést je hned několik. Dalším způsobem, jak si po celý rok připomínat vaše nejlepší zážitky a úlovky z cestování jsou fotokalendáře. Vyberte vaše nejoblíbenější a dejte jim čestné místo ve vašem novém domácím kalendáři. Může jít o stolní nebo závěsnou variantu.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *