tekuté mýdlo
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Řešíte-li nové ubytovací prostory pro vaše budoucí hosty, je třeba myslet na každý detail. K tomu může být někdy potřeba spolupráce s designérem, ale i s dalšími partnery, kteří rozvinou potenciál vašeho podnikání. Jedním z takových spolehlivých partnerů může být i velkoobchod All In Packaging provozovaný firmou Nordtek.


Partner jak má být

Jak již název společnosti napovídá, All In Packaging se zabývá obalovými produkty a vším, co je s nimi spojeno. V penzionech, apartmánech nebo hotelích se toho najde překvapivě mnoho. Ať už jde o pěnové pumpy na dávkovače mýdel nebo čistící prostředky či obalové materiály na dokumentace k archivaci, vše je skladem ihned k odběru, a to i ve velmi malém množství. Přece nebudete plýtvat penězi za nesmyslně předimenzované minimální odběry a ještě si pak zabírat místo materiálem, který budete spotřebovávat i několik let. To je samozřejmě neekonomické a každý správný partner k podnikání by měl být k požadavkům zákazníka co nejvstřícnější.

All In Packaging je součástí společnosti Nordtek, která má dlouholeté zkušenosti s obalovými materiály. Pokud vám záleží na detailech například při vybavení umývárny nebo koupelny, můžete si objednat plnitelné lahvičky dle vlastních specifických požadavků na velikost, funkčnost i design. Ke kosmetickým lahvičkám lze vybírat různé uzávěry.

Ekologické a zdravotně nezávadné produkty

Dobrou zprávou je, že veškerý materiál nabízený firmou Nordtek je zdravotně nezávadný a ekologický. V současné době je to více něž 5 000 produktů, jejich dostupnost si mohou partneři ověřovat online. K tomu není nutná ani registrace.

Prémiový servis

Pro otestování vám vybraných produktů si můžete objednat vzorky zdarma a pokud byste to náhodou s objednávkou přehnali, nic se neděje, All In Packaging vykoupí přebytečné zásoby zpět a najde pro ně využití. Zkrátka spolupráce se společností Nordtek představuje partnerství na úrovni, které se vyplatí.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *