Ubytovna Praha
Foto: Ubytovna Praha

Potřebujete něco vyřídit v Praze, letí vám z Prahy brzy ráno letadlo, nebo se chcete vydat po památkách a sháníte levné ubytování? Praha je, i vzhledem k náporu turistů, pro většinu Čechů prostě drahá. S trochou pátrání ovšem najdete levné místo na přespání.


Kde vlastně ubytování hledat? Záleží na tom, jaký typ vás zajímá. Luxusní hotely najdete všude možně, ubytování v soukromí hledejte na AirBnb. Pokud ale hledáte opravdu levný nocleh v Praze, musíte vědět, kde se poohlédnout.

Ubytovna Praha
Foto: Ubytovna Praha

Nocleh v ubytovně vás příjemně překvapí

Najdou se lidé, kteří by nad slovem „ubytovna“ ohrnuli nos. Pravda je ale taková, že v pražské ubytovně si užijete příjemné prostředí. Žádná špína, omšelé vybavení a oprýskané zdi. Jako v pětihvězdičkovém hotelu to sice nebude, ale budete mít čisté a příjemné místo na přespání. Co více člověk potřebuje?

Jaké jsou ceny ubytování?

Velmi příznivé. Platíte přímo ubytovně, nemusíte tedy hradit žádný poplatek AirBnb nebo Bookingu či jinému prostředníkovi. Ceny se liší podle toho, jakou variantu si vyberete. Za obyčejný 2 až 4 lůžkový sdílený pokoj platíte 200 Kč za noc na osobu. Pokud jedete ve dvojici, můžete si pronajmout malou garsonku, která vyjde na 400 Kč na osobu za den. Všechno to jsou částky, o kterých byste si mohli myslet, že jsou z minulého století. A to se přitom nebavíme o nějaké zapadlé ubytovně daleko od centra Prahy.


Ubytovna Praha
Foto: Ubytovna Praha

Dobrá dostupnost do centra

Ubytovna, o které se tady bavíme, se nachází jen pár minut od stanice Černý Most. Z té se pak metrem dostanete kamkoliv do centra města během chvilky. Spoustu zajímavého je i v okolí ubytovny. Vydejte se do posilovny, plaveckého bazénu, na tenisové kurty či do oblíbeného multiplexu Cinestar. Spoustu obchodů a restaurací je přímo v přilehlém nákupním centru Černý Most.

Levný nocleh v Praze je tak skvělá příležitost, ať do Prahy potřebujete pracovně, na výlet nebo z jiného důvodu.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *