Kumho

Společnost Kumho je původem z Jižní Koreje a specializuje se především na výrobu pneumatik. Patří mezi jedny z největších světových výrobců pneumatik a nabízí širokou škálu letních, zimních a celoročních pneumatik pro různé typy vozidel. Hlavní výhodou pneumatik od Kumho je jejich výborný poměr mezi cenou a výkonem.


Tradice a moderní postupy při výrobě pneu

Kumho Tires je jihokorejská společnost specializující se na výrobu pneumatik, která se již více než 70 let zaměřuje na výrobu cenově dostupných, avšak kvalitních pneumatik. Jejich sortiment zahrnuje pneumatiky pro osobní vozy, SUV, dodávky a lehké nákladní vozy. Díky svému důrazu na kvalitu, výkon a pohodlí si Kumho Tires rychle získala uznání mezi předními výrobci pneumatik.

Bezpečnost jízdy je jedním z hlavních prvků, na které Kumho Tires zaměřuje při výrobě pneu, a proto se u nich setkáme hned s několika bezpečnostními prvky. Můžeme jmenovat například zesílené ramenní bloky a propracované asymetrické dezény, které jsou zaměřeny na zlepšení ovladatelnosti, stability a brzdného výkonu za všech jízdních podmínek.

Marketingové aktivity směrem ke sportu

Kumho myslí také na sebepropagaci a sponzoruje řadu tradičních fotbalových klubů v top evropských ligách! V Německu logo Kumho na dresu nosí hráči Bayer Leverkusen a v Anglii Kumho sponzoruje slavný londýnský klub Tottenham Hotspur.


Leverkusen

V období mezi lety 2003 a 2011 byla společnost Kumho výhradním dodavatelem pneumatik pro evropskou sérii Formule 3, čímž zanechala svůj významný otisk v evropském motorsportu.

Kumho je od roku 2022 oficiálním dodavatelem pneumatik pro závody cestovních vozů TRC Europe. Zkušenosti získané z těchto závodních pneumatik Kumho využívá při vývoji sériově vyráběných pneumatik. V další části článku se podrobněji podíváme na nejoblíbenější dezény Kumho.

Letní pneu Kumho Ecowing ES31: Nízká spotřeba a emise

Letní pneu Kumho Ecowing ES31 vynikají nízkou spotřebou paliva a produkují minimum emisí CO2, které jsou ideální pro kompaktní automobily a vozy střední třídy a ve velikostech 185/60 R14, 195/65 R15205/55 R16 patří mezi nejprodávanější letní dezény vůbec.

Kumho Ecowing ES31
Kumho Ecowing ES31

Asymetrický dezén zajistí dobrou trakci a pohodlnou jízdu za každého počasí. Středové žebro se zase postará o lepší ovladatelnost a stabilitu. Ecowing ES31 jsou ekologicky zaměřené pneumatiky, které kombinují dobrý výkon s nízkou spotřebou paliva.

Díky asymetrickému dezénu pneumatiky Ecowing ES31 poskytují vynikající trakci a pohodlnou jízdu v jakémkoliv počasí. Středové žebro navíc zajišťuje lepší ovladatelnost a stabilitu vozidla.

Kumho WinterCraft WP51: Mimořádně spolehlivé obutí do zimních podmínek

Kumho WinterCraft WP51 jsou zimní pneumatiky pro osobní vozy s disky o velikosti od 13″ do 17″. Jejich směrový dezén zajišťuje vynikající trakci na sněhu a ledu a zlepšuje ovladatelnost a stabilitu ve zimních podmínkách.

Kumho WinterCraft WP51
Kumho WinterCraft WP51

Pneumatiky Kumho WP51 jsou vyrobené z gumové směsi s vysokým obsahem siliky, která si udržuje svou pružnost i při teplotách hluboko pod bodem mrazu a zajišťuje tak vynikající přilnavost. Nejpopulárnější jsou ve velikostech 185/60 R14, 195/65 R15225/60 R17.

Celoroční pneu Kumho Solus 4S HA31: Konec stresu s přezouváním?

Kumho Solus 4S HA31 je celoroční pneumatika určená pro osobní vozy Její symetrický dezén zajišťuje vynikající přilnavost na suchých i mokrých silnicích. Pneumatiky jsou vybaveny čtyřmi širokými obvodovými drážkami, které účinně odvádějí vodu a snižují riziko vzniku aquaplaningu.

Kumho Solus HA31
Kumho Solus HA31

Tyto univerzální pneumatiky Kumho poskytují spolehlivý výkon po celý rok a jsou proto vyhledávanou volbou pro řidiče s menším km nájezdem, kteří preferují jednu sadu pneumatik pro všechny roční období. Jsou zejména vhodné pro městskou dopravu, kde se předpokládá nižší riziko sněhových kalamit a častá námraza.

Kumho PorTran KC53: Dostupné a spolehlivé letní pneu pro dodávky

Kumho PorTran KC53 jsou letní pneumatiky určené pro dodávky a lehké nákladní vozy. Pneumatika má propracovaný dezén, který zajišťuje vynikající trakci, stabilitu a odolnost proti opotřebení. Jsou dostupné pro dodávky s disky o průměru od 13″ do 17″. Oblíbené jsou např. ve velikostech jsou 175/70 R14C, 205/65 R15C235/65 R16C.

Kumho Por Tran KC53
Kumho Por Tran KC53

Pneumatiky disponují hlubokými výstupky na bocích, které se postarají o vynikající přilnavost na nerovných površích. Jejich pevná konstrukce je navržena s ohledem na zvládnutí vysokých nákladů a náročných jízdních podmínek.

Kde koupit pneumatiky Kumho?

Všechny výše uvedené pneumatiky od značky Kumho a také další typy pneumatik najdete ve většině respektovaných pneuservisů, vybraných autoservisech a u dalších prodejců pneumatik. Alternativně můžete výhodně nakoupit na oblíbeném e-shopu s pneumatikami Pneuboss.cz.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *