Koupaliště Lodín
Foto: Kemp Lodín

Přemýšlíte nad dovolenou a nevíte kam? Vyrazte do kempu v Nechanicích. Areál poskytne dostatečnou zábavu pro rodiny s dětmi i skupinky mladých. Areál nabízí tolik zábavy, že ho po celý týden nemusíte opustit. Ať už jste fanoušci minigolfu, různých sportů či vodních atrakcí, kemp Lodín je to místo pro vás. Tak už zabalte rodinu či partu přátel a vyrazte na odpočinkovou dovolenou.


Co vás čeká v kempu Lodín?

Koupaliště a Kemp Lodín není jen místem ke složením hlav po výletu v přírodě, naopak nabízí různé typy ubytování, občerstvení, a hlavně spoustu zábavy. Součástí kempu je totiž i velké koupaliště, kde se zabaví mladí i velcí. Ani sportovci se nebudou nudit, jelikož areál má hned několik možných sportovních vyžití. Můžete se tak procvičit ve volejbalu, fotbalu i tenisu nebo si vyrýsovat vaší figuru ve venkovním fitness. Pro děti kemp má hřiště a minigolf.

Ubytování

Můžete si vybrat, jestli si postavíte stan, pronajmete chatku, nebo přijedete s karavanem. Chatky jsou až pro 4 osoby a mají vlastní terasu s venkovním sezením. Zvenku se jedná o klasické chatkové ubytování se dvěma palandami. Vybavení vás ale překvapí, chatky jsou relativně prostorné s vlastní kuchyňkou a velkým množstvím úložného prostoru i posezením.

Kemp Lodín
Foto: Kemp Lodín

Strava

Stravování je vyřešeno přímo v kempu a koupališti. Oba areály disponují vlastním rychlým občerstvením, kde je možné domluvit si i snídaně. Jestli nejste zrovna fanoušci stánků s občerstvením, můžete se nasytit v Obecní hospodě, která je zhruba 300 metrů od kempu. Jste kuchaři každým coulem a nechcete se vašeho koníčku zbavit ani na dovolené, tak využijte obchod, který je ve vsi, a nakoupené potraviny si hoďte na gril, případně si připravte delikatesu ve společné kuchyni v kempu.

Aquapark

Koupaliště Lodín disponuje třemi bazény – brouzdalištěm pro děti, velkým bazénem s různými stupni hloubky a rekreačním bazénem. Kondiční plavci si přijdou na své ve velkém bazénu, naopak ti, co hledají odpočinek, mohou svá těla nechat relaxovat ve vířivce nebo masážní sprše. Děti jistě ocení tobogán a skluzavku či vodní sporty. V koupališti Lodín se totiž můžete přesunout do světa pohádek a chodit po vodní hladině, nebo se houpat ve vodní houpačce – vyzkoušejte třeba Aquaroller, Aqua banan a Aqua kokos.

Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *