pánská móda

Muži nemusí do elegantních outfitů nutně nosit jen pánské košile. S klidem do nich mohou totiž zakomponovat i stylová pánská trička. Ta mohou mít mnoho podob. Jestliže nejste zrovna módní guru, nemusíte zoufat. Na následujících řádcích vám totiž prozradíme, jaké modely pánských triček budou do svátečních outfitů ty nej! Čtěte a inspirujte se s námi.


Jaký model trička se bude hodit do elegantně laděného outfitu?

Do elegantně zaměřených outfitů se perfektně hodí pánská trička s límečkem. Jedná se o tzv. polo trika, která v sobě snoubí eleganci a sportovní styl. Dále můžete do elegantních outfitů zakomponovat pánská trička s ozdobnými kapsičkami nebo s dekorativními knoflíky. Ty pak mohou pánové vkusně sladit také se svými šperky, jako jsou módní smart hodinky nebo prsteny. Pánové si mohou do outfitu vybrat také tričko s ozdobnými cvočky. I ty se dobře ladí s třpytivými detaily v outfitu. Do elegantních modelů zařaďte nejlépe pánské tričko s dlouhým rukávem. Do společenských outfitů se jedná o nutnost. Krátký rukáv na tričkách působí totiž neformálním dojmem. Módní modely pánských triček, která se hodí do společenských a jinak elegantních outfitů, najdete také na oblíbeném e-shopu bolf.cz. Zde si jistě vybere kousek podle svého gusta i ten nejnáročnější z vás.

Jakou barvu pánského trička zvolit do elegantních outfitů?

K elegantním outfitům se hodí zejména pánská trička v jednobarevném provedení. V letošní sezóně budou in zejména přírodní a pastelové tóny barev. Modré, zelené i krémové pánské tričko tak bude letos do svátečního i do společenského outfitu perfektní volbou. Vsadit můžete i na černou nebo na bílou variantu trička pro muže. Pánská trička v černém nebo v bílém provedení mají spoustu předností. Jsou totiž nejen elegantní, ale také se perfektně hodí do tzv. kapsulových šatníků. Pánové je tak snadno sladí i s jinak pestrobarevným oblečením nebo s oděvy se vzory a s motivy. In budou letos ty zvířecí a květinové. Muži pak raději sázejí na klasické pruhy či na kostky. Vzory a motivy se mohou objevit i na elegantních tričkách. Tady se květům vyhněte a rovnou zvolte jemné proužky nebo úhledné kostky. Ty jsou totiž tzv. sázkou na jistotu.

Z jakého materiálu by měla být vyrobená pánská trička, která zapadnou do elegantních outfitů a co střih?

Do elegantních outfitů se perfektně hodí bavlněná pánská trička. S těmi rozhodně vedle nešlápnete. Často se do nich přidává i směs elastanu, která zaručí, že bude elegantní tričko správně pružné a pohodlné. Také můžete vsadit na pánská trička s lesklými prvky. Tyto detaily tričko zvýrazní a ozvláštní. Muži často do společenských outfitů nosí i trička s flitry. Na to si však musíte věřit. Jestliže jste spíše klasik, bude pro vás tradiční tričko ze 100% bavlny tou pravou volbou. Střih pánského trička vždy volte podle typu vaší postavy. Slim fit modely pánských triček budou v elegantních outfitech dokonalé. Hodí se zejména pro pány s štíhlou a s vypracovanou postavou. Máte-li nějaké to kilo navíc, volte spíše modely pánských triček v regular fit verzi. Tento střih je volnější a můžete ho využít i v outfitech ve stylu nedbalé elegance.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *