Pension Jana Mříčná
Pension Jana Mříčná

Rodinný Pension Jana se nachází v obci Mříčná v Libereckém kraji přímo mezi Českým rájem a Krkonošemi. Jeho okolí tak nabízí spoustu možností, jak aktivně strávit dovolenou.


Jak je to s ubytováním?

Apartmány

K dispozici je kompletně zařízený apartmán Blue s obývacím pokojem a ložnicí. Další možností je dvouložnicový apartmán Yellow. Ubytovat v nich se může 2-6 osob.

Pokoje

Pro méně náročné jsou dostupné 3 pokoje. Všechny jsou vybaveny ložnicí, sprchou, WC a televizí. V pokoji 3 se mohou ubytovat 2-3 osoby, pokoj 4 je určen pro 2 osoby a pokoj 5 ubytuje 3 až 4 osoby.

Restaurace a koktejl bar

Restaurace s polopenzí vaří pro hosty domácí českou kuchyni a navazuje na letní zahrádku s bazénem. Součástí je také venkovní koktejl bar, kde jsou připravovány míchané nápoje. V rámci polopenze jsou pořádány grillparty u bazénu s nočním koupáním.


Bazén

Bazén u penzionu je vyhřívaný a krytý. Lákadlem je také protiproud, který je v provozu od dubna do října. Lze se v něm koupat za každého počasí.

Sauna a wellness

Součástí pensionu je také sauna. Disponuje kompletním zázemím – dostupný je ochlazovací bazén a relaxační místnost. Využít lze také donášku nápojů přímo do relaxační místnosti z koktejl baru. K saunování je také možnost objednání masáží pro vaši komplexní regeneraci a relaxaci.Turistické tipy

Ubytování v Mříčné nabízí spoustu možností, jak dovolenou trávit příjemnou turistikou. Zde jsou naše tipy.

Krkonoše

Pension se nachází na hranicích Krkonoš. Ty jsou nejvyšším českým pohořím, vrchol Sněžky dosahuje 1603 m. n. m. Oblíbenou turistickou atrakcí je také pramen Labe, nacházející se na hřebenech Krkonoš.

Český ráj

Míst, které lze navštívit v Českém ráji, je mnoho. Dominantou a symbolem Českého ráje je zřícenina hradu Trosky. Kolem něho se rozkládá přírodní rezervace Podtrosecká údolí, souvislý komplex mokřadů. Nedaleko Trosek se také nachází kdysi hrad, poté renesanční zámek, nazývaný Hrubá Skála. U ní se nachází začátek výletní trasy, která vás přivede ke skalnímu hradu Valdštejn.

Nedaleko Turnova najdete vyhledávané rekreační středisko Malá Skála. Na Maloskalsku můžete najít také další zříceninu, a to skalního hradu Frýdštejn.

Pokud chcete vidět hrad v zachovalejším stavu, navštivte Kost. Patří k nejzachovalejším gotickým hradům v ČR.

Na výlet můžete vzít i děti. Nedaleko ve Dvoře Králové se nachází známý Safari Park.Cyklostezky

Pro aktivní dovolenou můžete využít také množství cyklostezek, vinoucích se kolem uvedených památek. Známy jsou hlavně Cyklistický okruh Hruboskalskem či okruh Na kole k rybníkům Českého ráje a zámku Hrubá Skála.

Vydáte-li se letošní léto na dovolenou na pomezí Krkonoš a Českého ráje, věřte, že vás čeká příjemný pobyt v malebném kraji plném atraktivních turistických cílů. S ubytováním v Pensionu Jana vám nebude nic chybět.


Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *