romantika na pláži
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Romantická atmosféra teplých pláží a šumícího moře dokáže člověka mnohdy rozvášnit. Zamilované páry pak mohou zatoužit užít si na pláži divočejší radovánky. Ve většině dovolenkových destinací vám však za sex na pláži může hrozit vysoká pokuta nebo dokonce vězení. V jakých zemích si lze bez obav užívat a kde si raději nechat zajít chuť?


V Chorvatsku hrozí vysoká pokuta nebo i vězení

Nejoblíbenější dovolenková destinace Čechů sice nemá tresty za sex na pláži nijak zvlášť vysoké, přesto je lepší se mu zde vyhnout. Pokud na chorvatské pláži propadnete vášni, v lepším případě zaplatíte pokutu ve výši 25 – 100 Eur, v horším případě si půjdete na měsíc sednout. Ani za tento nepříliš vysoký trest však ta chvíle rozkoše pravděpodobně nestojí.

Související:  Lákají vás nudapláže? Vydejte se za nejbližšími do Chorvatska

V Itálii si nechte zajít chuť i v autě

Itálie je v tomto o něco přísnější. Pokud vás tam policista přistihne při nemravnostech, může vám napařit pokutu až 400 Eur. Méně pravděpodobnějším, avšak také možným trestem, je vězení až na tři roky.

Pozor si rovněž dejte na sex v autě. Ačkoliv byste si mohli myslet, že schování se v autě vás před trestem ochrání, není tomu tak. V Itálii se sex v autě trestá stejně přísně jako kdekoliv jinde na veřejnosti.


Ve Španělsku sice vězení nehrozí, zato tučná pokuta ano

Ve Španělsku vám za plážový sex sice nehrozí vězení, avšak můžete dostat opravdu vysokou pokutu. Chvíle vášně by vás tam mohla vyjít na celých 8000 Eur, což je téměř 200 000 Kč. Pečlivě proto zvažte, zda to za ten risk skutečně stojí, nebo bude lepší vydržet do hotelu.

love
Divoká romantika na pláži může někde vyjít draho. Ilustrační foto, zdroj: Pixabay

V Bulharsku maximálně napomenutí

Bulharsko je asi jedinou letní dovolenkovou destinací, která sexuální radovánky na pláži toleruje. Policisté vás sice mohou napomenout, ale to je tak to jediné. Žádná pokuta ani vězení za sex na pláži zde nehrozí. Pokud tedy toužíte po nevšedním sexuálním zážitku u moře a nechcete riskovat zbytečný trest, je pro vás Bulharsko tou pravou zemí, kam vyrazit na dovolenou.

Benevolentní Velká Británie? Překvapivě ano

Velká Británie sice nepatří mezi typické destinace pro letní dovolenou, přesto je však vhodné ji zmínit. Podobně jako Bulharsko je totiž poměrně benevolentní, což může být vzhledem k její obvyklé konzervativnosti překvapivé.

Související:  Indický stát Goa nabízí pohled do historie, pohodu na plážích, ale i psychedelické párty

Ve Velké Británii vám trest za sex na veřejnosti hrozí jen v případě, že vás někdo udá za veřejné pohoršování. Pokud se tak nestane, nemáte se čeho obávat.

Nekompromisní Dubaj či Egypt

Zvláštní pozor na intimnosti na veřejnosti si dejte v Egyptě a také v Dubaji. V těchto lokalitách nejen, že je sex na veřejnosti naprosto nepřípustný, ale neměli byste se mezi lidmi dokonce ani líbat, jakkoliv osahávat či pokud nejste manželé, držet za ruce. Stejně tak můžete zapomenout na pouhé sezení na klíně své drahé polovičky.

Nemusíte se však bát – hotelové komplexy bývají poněkud benevolentnější a nějaké ty intimnosti vám samozřejmě odpustí, pakliže to nebudete přehánět. Mimo svůj hotel si však dejte raději pozor – jak v Egyptě, tak v Dubaji si půjdete za sex na veřejnosti rovnou sednout.

Zdroje: thedubrovniktimes.com; bbc.co.uk; místní průvodci


Copywriterka, která se věnuje psaní na částečný úvazek od roku 2020. Studuje český jazyk a literaturu na VŠ, aby se jednoho dne mohla tvorbě textů věnovat naplno. Zajímá se o různá tajemná či pozoruhodná místa na zemi, o která se pak s radostí dělí se čtenáři. Jelikož má za sebou také zdravotnické vzdělání, věnuje se i tématům první pomoci.

Přidat na Seznam.cz
About Admin

Copywriterka, která se věnuje psaní na částečný úvazek od roku 2020. Studuje český jazyk a literaturu na VŠ, aby se jednoho dne mohla tvorbě textů věnovat naplno. Zajímá se o různá tajemná či pozoruhodná místa na zemi, o která se pak s radostí dělí se čtenáři. Jelikož má za sebou také zdravotnické vzdělání, věnuje se i tématům první pomoci.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *