Bjornsonka
Foto: Hotel Bjornsonka

Kde letos plánujete dovolenou? Možná jste se v souvislosti se situací kolem pandemie koronaviru rozhodli strávit ji letos někde blízko. Jako ideální destinací se nabízejí nám blízké horské oblasti, jako jsou třeba Nízké Tatry. Abyste si svou dovolenou ale užili, tak jak potřebujete, je nutné zaměřit se také na kvalitní ubytování, které vám bude výchozím bodem pro všechny vaše výlety a dobrodružství.


Více variant ubytování

Pokud si chcete skutečně vybírat, kde a jak se ubytujete, může být pro vás zajímavý hotel Björnson, známý jako Björnsonka. Je to jeden z nejznámějších tatranských hotelů, který navíc nedávno prošel rekonstrukcí. Kromě toho zde přibyly zcela nové ubytovací kapacity, které nabízejí stylové a nevšední ubytování přímo uprostřed lesa. Kouzelný hotel Nízké Tatry vám tak nabídne jedinečné stylové chatky TREE HOUSES, které byly postaveny teprve nedávno ve jménu moderní architektury a velkých prosklených ploch, které vás doslova propojí s okolní přírodou.

Pokud máte radši něco tradičnějšího, může vás oslovit samozřejmě také ubytování přímo v původní hlavní chatě, která rovněž prošla rekonstrukcí a nabízí moderní pokoje a služby na vysoké úrovni. Dále je zde možnost ubytovat se v rámci hostelu nebo apartmánových domů zvaných Villa.

Zažijte dovolenou dle svých představ

Jakmile si vyberete ubytování, které bude nejvíce vyhovovat vašim představám, můžete se pustit do dobrodružství, která na vás čekají v okolí. Vítejte v hotelu Chopok, přesně to vás napadne, když využijete zdejší venkovní wellness, které pro vás bude znamenat nezapomenutelný zážitek. Když jsme u toho, samotný hotel se nachází v srdci lyžařského střediska Jasná, kousek od lanovky právě na Chopok. Zdejší okolí je skvělé pro:

  • Turistiku
  • Vysokohorskou cyklistiku

Ale samozřejmě také pro celou řadu dalších aktivit, které vás jen napadnou. Nejsou to jen turistické a cyklistické stezky, ale také třeba světoznámé jeskyně, které zde můžete prozkoumat. V okolí je celá řada sportovních i kulturních možností.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *