Dovolená u moře
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Letní dny jsou sice v našich končinách pro letošek nenávratně pryč, ale léto pokračuje třeba na Rhodosu, v Turecku nebo Egyptě, kam Češi hojně míří i během října. Na cestu za sluncem si nezapomeňte přibalit kvalitní ručník nebo osušku.


Bavlněný ručník jako osvědčený pomocník

Ručník se hodí mít po ruce jak na pokoji nebo v kempu, ale samozřejmě také na pláži. Ideální jsou savé bavlněné ručníky, které jsou jemné. Bavlna je stoprocentní přírodní materiál, je jemná, lehká, savá a vydrží dlouhou dobu. Hodí se i pro osoby s citlivější pletí. Oblíbená je pro svoji nízkou cenu, ale i z důvodu, že tento materiál lze prát až na 95 °.

Ručník nebo osušku na pláži můžete nechat jen tak na písku, ale samozřejmě také na karimatce nebo lehátku. Mnoho barevných variací a vzorů dává prostor pro lehkou kreativitu, a tak můžete být pěkně barevně sladěni například s plavkami nebo slunečníkem.

Velký výběr bavlněných ručníků naleznete na adrese https://restilo.cz/bavlnene-rucniky.

Dovolená u moře
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Klasika domů i na cesty

Klasické ručníky, jejichž výběr najdete na https://restilo.cz/rucniky, se hodí i jako alternativa k piknikové dece nebo do posilovny, ale hlavně po koupeli. Opět je možné vybírat z mnoha barev a vzorů. Nejpopulárnější a nejuniverzálnější jsou však jednobarevné.


Oblíbené jsou také rychleschnoucí ručníky, které se na dovolenou obzvláště hodí. Bývají vyrobené z mikrovlákna, a pokud je ještě neznáte, doporučujeme je vyzkoušet. Jejich cena je přitom téměř totožná s klasickými nebo bavlněnými ručníky.

Velký výběr na jednom místě

Ručník nebo osuška zkrátka patří mezi základní výbavu na každou dovolenou a je jedno, jestli vám je dvacet nebo šedesát. Velký výběr stylových i univerzálních ručníků a dalších potřeb nejen do domácnosti najdete na stránkách e-shopu Restilo.cz. Přejeme vám příjemnou dovolenou.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *