duch
Foto: Repro YouTube

Obyvatele vesnice Khankol v západním Kazachstánu děsí postava ženy v bílém plášti, která se v noci objevuje u silnic. Informaci přinesl zpravodajský portál Tengrinews.kz s odkazem na místní policii, která se vložila do pátrání po tomto přízraku.


Místní lidé tvrdí, že se podivná postava v bílém plášti se světlými vlasy objevuje kolem jejich osady, nejčastěji u cest. Některým žena dokonce klepala na okno automobilu nebo se zjevila přímo uvnitř. Lidé jsou údajně tak vyděšení, že i muži pláčou strachy.

Zpráva o záhadném „duchovi“ se prostřednictvím sociálních sítí rozšířila i do přilehlých osad, kde podobný jev nikdo nezaznamenal.

Obyvatelé postižené vesnice Khankol čekající na výsledky policejního šetření také přiložili ruku k dílu a aby odehnali zlé duchy z oblasti, rituálně obětovali ovci.

Policie zatím podle webu Tengrinews pracuje se dvěma vyšetřovacími verzemi. Ve hře je žert nebo také projev hromadné halucinace. Druhá možnost se ale podle policejního záznamu na videu jeví nepravděpodobně.

Zdroje: Tengrinews.kz; Rferl.org; [email protected]Муж Лизы, друг АркадияPřidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.