duch
Foto: Repro YouTube

Obyvatele vesnice Khankol v západním Kazachstánu děsí postava ženy v bílém plášti, která se v noci objevuje u silnic. Informaci přinesl zpravodajský portál Tengrinews.kz s odkazem na místní policii, která se vložila do pátrání po tomto přízraku.


Místní lidé tvrdí, že se podivná postava v bílém plášti se světlými vlasy objevuje kolem jejich osady, nejčastěji u cest. Některým žena dokonce klepala na okno automobilu nebo se zjevila přímo uvnitř. Lidé jsou údajně tak vyděšení, že i muži pláčou strachy.

Zpráva o záhadném „duchovi“ se prostřednictvím sociálních sítí rozšířila i do přilehlých osad, kde podobný jev nikdo nezaznamenal.

Obyvatelé postižené vesnice Khankol čekající na výsledky policejního šetření také přiložili ruku k dílu a aby odehnali zlé duchy z oblasti, rituálně obětovali ovci.


Policie zatím podle webu Tengrinews pracuje se dvěma vyšetřovacími verzemi. Ve hře je žert nebo také projev hromadné halucinace. Druhá možnost se ale podle policejního záznamu na videu jeví nepravděpodobně.

Zdroje: Tengrinews.kz; Rferl.org; Youtube@Муж Лизы, друг Аркадия


Přidat na Seznam.cz
About Admin

Tvorbě online obsahu se věnuje už od roku 2005. Rád píše o dění ve světě či o zajímavých místech. Jeho články najdete v několika dalších magazínech, které provozuje.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *