Ubytovna Praha
Foto: Ubytovna Praha

Pracovní cesty nebo práce v jiném městě mnohdy obnáší úskalí v podobě potřeby ubytování. Ubytování v hotelech je finančně náročné a při slovech ubytovna se mnohým z nás vybaví tvrdé matrace a holé zdi. Tato představa už ovšem dávno není pravda. Ubytovna v Praze 9 nabízí příjemné ubytování, které zároveň nezatíží vaše výdaje.


Lokalita v centru dění

Chcete svým dělníkům nabídnout příjemný benefit a najít jim bydlení? Hledáte ubytování pro zaměstnance, kterého vysíláte do Prahy na pracovní cestu? V obou těchto případech se můžete spolehnout na ubytovnu v Praze 9. Ubytovna sice není situovaná přímo v centru Prahy, ale z Černého Mostu se metrem velmi rychle do centra dostanete. Kromě toho tahle lokalita umožňuje dostupnější ceny, což je jednoznačně plus.

Díky svému umístění zároveň ubytovna nabízí spoustu volnočasových aktivit. V její blízkosti najdete spoustu sportovišť, ale i nákupní centrum Černý Most a multiplex Cinestar, takže Vaši zaměstnanci budou moci zužitkovat svůj volný čas, aby si po náročném dni v práci mohli pořádně oddechnout.

Ubytovna s veškerým komfortem

Sice se jedná o ubytovnu, ovšem nabízené ubytování je vysoce komfortní. Na výběr jsou různé úrovně, i levné BASIC ubytování však stojí za to. Pro ty nejnáročnější jsou naopak určena dvoulůžková STUDIA s vlastní čajovou kuchyňkou a balkonem. Kuchyňka s mikrovlnkou jinak bývá společná. Plnohodnotně žít se dá v apartmánech, jedno až čtyřpokojových. Ubytovna totiž nabízí jak krátkodobé, tak dlouhodobé ubytování pro firmy.


Ubytování natrvalo i na pracovní cestu

Ubytovna Praha firmám vychází vstříc při různých scénářích. Modelová situace je například ta, že zaměstnanec, nebo více zaměstnanců jede pracovně do Prahy. Nenechte ho shánět drahý hotel, který byste pak museli proplácet, pošlete ho do ubytovny. Zklamaný nebude, zdejší prostory jsou čisté a pěkné.

Sídlíte mimo Prahu, ale nyní jste dostali zakázku v Praze, takže by bylo dobré, aby se tam pracovníci na nějaký čas přestěhovali? I tohle řeší ubytovna.

Další možností je ubytovat zaměstnance natrvalo. Chystáte se přijmout pracovní sílu z jiné země, nebo zaměstnance, kteří jsou z úplně jiného kraje? Dejte jim benefit v podobě zajištěného bydlení. Ubytovna je cenově přijatelným řešením.

Ceník ubytovny najdete transparentně na internetu, případně se zeptejte telefonicky. Určitě byste si měli ověřit dostupnost ve vámi požadovaném termínu, protože o toto cenově dostupné ubytování je zájem.Přidat na Seznam.cz
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *