Invicta Pro Diver
Invicta Pro Diver

Cestování a čas patří neodmyslitelně k sobě. Každý správný turista se orientuje podle jízdních či letových řádů a cestuje-li vlastním dopravním prostředkem, je znalost správného času neméně důležitá. A je jasné, že k tomu mobilní telefon není úplně praktický. Máme pro vás tip na výrobce hodinek, který uspokojí každého, a to nejen na cestách.


Z historie značky Invicta

Invicta hodinky patří mezi nejoblíbenější americké značky. Jejich kořeny však sahají do Švýcarska. V hodinářské zemi uprostřed Alp stál u jejich zrodu v roce 1837 podnikatel Raphael Picard. Již v té době chtěl na trh přijít s kvalitním produktem za přívětivé ceny. To se mu povedlo. V současnosti firma sídlí v USA a zaměřuje se na smart casual přístroje, které jsou vhodné i pro sportovní aktivity.

Do kanceláře i do vody

Jemné detaily, krásný design a precizní zpracování dělá z těchto hodinek jak luxusní, tak praktický doplněk. Skvěle se nosí, jsou odolné, přitom nenápadné a rozhodně nepůsobí laciným dojmem. Například Invicta ženské hodinky vypadají skutečně dokonale, ať už si vyberete jakýkoliv typ. Safírová skla, noblesní ručičky a ciferníky skvěle padnou na zápěstí. A je jen na vás, zda sáhnete po klasickém stylu, či využijte sportovněji laděné modely.

Invicta Bolt
Invicta Bolt

Invicta pánské hodinky představují vrchol preciznosti. Na zápěstí svého majitele vypadají perfektně a na cestách se hodí jak manažerům, tak sportovcům. Vysoká úroveň voděodolnosti řady Pro Diver nebo Corduba dělá z výrobce Invicta přední značku vyrábějící hodinky pro potápěče, takže si je můžete vzít na dovolenou k moři, aniž byste je sundali z rukou.


Zkrátka hodinky Invicta využijete v běžném životě, ale i v extrémních podmínkách. Mají je rádi potápěči, plavci, speleologové a další dobrodruzi. Dojem s nimi ale uděláte všude a nezapomeňte, že je vždy snazší se podívat na hodinky, než kvůli času lovit mobil z kapsy nebo kabelky.

 Přidat na Seznam.cz
About Admin

Tvorbě online obsahu se věnuje už od roku 2005. Rád píše o dění ve světě či o zajímavých místech. Jeho články najdete v několika dalších magazínech, které provozuje.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *