Pattaya
Pattaya. Foto: Aleksandr Zykov, CC BY-SA 2.0, Flickr

Na tom, že je dnešní svět plný hříchu, se shodují snad všechny církve v rozličných částech světa. V otázce, které světové město by bylo možné označit jako nejhříšnější, již taková shoda nepanuje. Kandidátů je totiž skutečně hojný počet, přičemž vám představíme nejznámější města, která by o daný primát mohla bez váhání usilovat.


Thajská Pattaya je erotickým rájem pro turisty z celé planety

Neřesti vděčí za svoji atraktivitu pro cestovatele thajské letovisko Pattaya, které se sice nemůže pochlubit výstavními plážemi, tisíce turistů sem však přijíždí obdivovat místní nevěstince. V tomto městě se prostituce rozhodně neomezuje jen na heterosexuální nabídku, ale lze si tu objednat v podstatě jakékoli noční dobrodružství.

Za zavřenými dveřmi nočních podniků se neustále konají placené travesti show i slavné pussy show. O vzrušení se starají nejen barové tanečnice, ale rovněž simulované zápasy thajského boxu. Většina dívek se mylně utápí v naději, že se do nich jejich klient zamiluje a odveze si je s sebou domů do svého přepychového domu.


V Las Vegas si lze splnit své sny i zničit život

Hříšným městem par excellence je americké město hazardu Las Vegas, kde se za slavnou cedulí „Welcome to Fabulous Las Vegas“ návštěvník ocitne ve zcela jiném světě. Kvůli snu o náhlém zbohatnutí, ale třeba i rozlučce se svobodou sem každý týden přijíždí okolo 200 tisíc lidí.


Symbolem tohoto města v poušti je slavný bulvár The Strip, kde se na sedmi kilometrech nachází nejslavnější kasina a hotely. Pokud byste někdy chtěli navštívit kasino o rozloze dvou fotbalových hřišť, jste tady na správném místě. Je samozřejmostí, že pro úspěšné hráče nepředstavuje žádný problém opatřit si na místě ke své výhře i nějaké erotické povyražení.


Rio de Janeiro každoročně tančí v rytmu samby

Každý milovník hříšného tance jistě sní o návštěvě nejslavnějšího světového karnevalu, který se každoročně koná v brazilském Rio de Janeiru. Jindy celkem klidné město se v době karnevalu promění v doupě neřesti.

Tradiční oslava jara má svůj vrchol 40 dní před Velikonocemi, většina lidí si jistě vybaví slavný průvod Samba Parade. Nahota je sice na karnevalu zakázána, ale jako oblečení se počítají i kalhotky z provázků nebo čepička na bradavky. Statistika hovoří o tom, že je ministerstvo zdravotnictví ochotno během karnevalu návštěvníkům celého světa rozdat až 90 milionů kondomů.


Z Čech lze za hříchem do Hamburku vyrazit po Labi lodí

Může být překvapením, že se do jednoho ze žhavých uchazečů o přední umístění lze z České republiky dostat pohodlně lodí po Labi. Hamburská čtvrť St. Pauli bývá považována za nejhříšnější na světě a Hamburk se za tamní ulici Reeperbahn nestydí.

Tato lokalita přitahovala pochybné existence během celé svojí historie a ve dvacátém století se stala místem řady restaurací, podniků a sexshopů, kde zábava nekončí často ani se svítáním. Již místní označení ulice die sündige Meile (hříšná míle) dává tušit, že toto místo není možné doporučit k návštěvě zarytým puritánům.Copywriterka se věnuje psaní na částečný úvazek od roku 2016. Vystudovala archeologii, ale zajímá se v podstatě o veškeré obory, které spadají do skupiny humanitních věd. Mezi její preferovaná témata, která jsou úzce spjata s jejími koníčky, patří gastronomie, přírodní a kulturní památky, historické události, literatura, flóra a fauna.

Přidat na Seznam.cz
About Admin

Copywriterka se věnuje psaní na částečný úvazek od roku 2016. Vystudovala archeologii, ale zajímá se v podstatě o veškeré obory, které spadají do skupiny humanitních věd. Mezi její preferovaná témata, která jsou úzce spjata s jejími koníčky, patří gastronomie, přírodní a kulturní památky, historické události, literatura, flóra a fauna.

Similar Posts

Komentáře (1):

  1. FUJ HNUJ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *