Satelitní snímky, které zveřejnila americká vládní agentura NASA, ukazují na 30% pokles znečištění ovzduší na severovýchodě Spojených států. Podobné snížení bylo v souvislosti s pandemií koronaviru zaznamenáno v posledních několika týdnech i v jiných částech světa.
















